2nd Lis
Edyta Kwiatkowska szkolenia online

„Strategiczne prowadzeniu biznesu” – szkolenie online – przedsprzedaż do 17 listopada

Uczestnictwo w szkoleniu „Strategiczne prowadzeniu biznesu” to decyzja o tym, że chce się pójść w nowym, bardziej świadomym kierunku w biznesie.

Długo zastanawiałam się czy tworzyć taki kurs online, ponieważ sama zajmuję się tworzeniem strategii rozwoju biznesu dla przedsiębiorców z sektora MŚP. W głowie miałam myśl, czy przekazując moją wiedzę na ten temat, nie zaczynam tworzyć swojej konkurencji na rynku. Doszłam jednak do kilku wniosków.

Knowledge-sharing i motywacja

To właśnie dzielenie się wiedzą jest najlepszym, co możemy robić dla innych ludzi, a jako trener mogę robić to efektywnie. Moim klientom bardzo często brakuje motywacji, więc praca w grupie wsparcia plus posiadane przeze mnie umiejętności pracy coachingowej będą wartością
dodaną dla uczestników kursu. Kolejną myślą był fakt, że każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Każdorazowe wchodzenie w nową branżę – nawet w kwestii jej ogólnego poznania – zajmuje mi kilka tygodni. Najważniejsza jest więc metoda opracowywania strategii oraz motywacja do działania.

Właśnie dlatego już 2 stycznia otwieram pierwszą grupę szkoleniową strategicznego kursu online. Liczba miejsc będzie ograniczona, tak bym miała możliwość ścisłej współpracy z uczestnikami kursu.

Dodatkowo uczestnicy będą mieli ze sobą kontakt, dzięki czemu będą mogli otrzymywać feedback na temat postępów, nie tylko ode mnie. W trakcie kursu odbędą się 4 spotkania LIVE, które zostaną zapisane w grupie, a po zakończeniu szkolenia udostępnione uczestnikom wraz z certyfikatami. Kurs potrwa łącznie 8 tygodni.

Dodatkowo uczestnicy będą otrzymywać materiały w formie plików PDF oraz zadania do wykonania, tak by zakończyć kurs z handbookiem dla własnej firmy.

Dla kogo to szkolenie?

 • dla osób głodnych wiedzy na temat rozwoju przedsiębiorstw i nowych rozwiązań biznesowych,
 • dla kierowników, managerów, właścicieli przedsiębiorstw, osób aspirujących do posiadania własnej firmy,
 • dla osób, dla których rozwój nie kończy się na koncie na Facebooku i Instagramie,
 • dla osób, które chcą zaktualizować swoją wiedzę lub mają problemy z motywacją do zmian.

Czego dowiecie się na szkoleniu?

Po szkoleniu uczestnicy będą dysponować wiedzą w zakresie tego:

 • jakie są modele biznesowe, jak generować dodatkowe strumienie przychodów, jak panować nad marketingiem w małej firmie,
 • jak budować trwałe relacje z klientami, jak budować przedsiębiorstwo w oparciu o wartości,
 • jakie są i jak działają mechanizmy cenowe,
 • jak zyskać większą widoczność w sieci, jak tworzyć skuteczną- spójną komunikację,
 • jak analizować konkurencję, z jakich narzędzi korzystać, jak budować ofertę dla grupy docelowej.

Czyli w skrócie… Jak więcej zarabiać i lepiej zarządzać swoimi planami!

Dodatkowo uczestnicy szkolenia mogą liczyć na moje wsparcie po ukończonym kursie. Każdemu przysługiwać będzie konsultacja opracowanej samodzielnie strategii.

Jestem niesamowicie podekscytowana faktem, że rusza merytoryczny kurs online, w pełni zaprojektowany na troskę o uczestnika,
jego rozwój i sukcesy.

Najważniejsze informacje

 • Termin szkolenia online: 2 stycznia 2019
 • Cena early bird: 999 zł brutto (tylko do 17 listopada!)
 • ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy wysłać maila na [email protected], wpisując w tytule „Strategiczne prowadzenie biznesu”.

Ze względu na dużą ilość zapytań, zachęcam Cię do zarezerwowania swojego miejsca już teraz.